Vladimír Ondys – Z konce světa

Jo? – Palosino

Posted in Palosinův koutek by ondys on 31 srpna, 2019

Jsem věřící ateista v létech. Starej chlap. Prej ošklivej jako Bukowski. Žádnej rocker, spíše skrčenej připosranec. Tak si popíjam u baru, kde ani nemaj bar, bo je to velmi seriózní podnik, avšak co…, my rockeři s nadhledem…, uděláme, aby se skutečnost stala iluzí? Dal jsem se do hovoru s jedním profesně známým, a tak po skleničce a další…, tam přikvačila nějaká malá, nepatrná, fakt kulturní a hezká babizna (blondýna) kolem třicítky a mrskala cecky o bar a zvláštně koukala na mně. Hm, drogy, nebo co? V černém úboru. Odbyl jsem ji. Když jsme s kolegou dopili, zjevila se opět. Zasunul jsem ruku za blůzu a sáhl na cecek, hned pod halenou svlékla druhý ramínko. Podotýkám, oblečení a za barem v docela prestižním podniku! Letní tepláky, nebo co měla na sobě. Já blbec jí řekl: „Takový malý?“ Už dávno jsem neměl ženu… Jo, na pár vteřin jsem ji prstíkem prohrábl kundu…, před lidma a za barem, ale zkušeně a nenápadně. Dej mi sama ochutnat. Pomohl jsem jejím ukazováčkem…, ruce měla něžný jako panenka…, a drzá opice ten prstík ukázala servírce, kterou znám léta a i opilému mě naleje…, no, neolízni to… Já se do tohohle baru chodím dorazit a pak jdu spát, no…, brutálně se mi postavil…, že, kde a jak to udělat? Potěžkávala kládu mýho osudu i chcaní. Tak sladká! Erekci jsem prokouřil v přilehlé zahrádce. Půjdu domů, klikatičkou cestou šílenství. Byla stále tam. Chlapy, kterým jde z tlamy smrad chlastu a cigaret baby nesnáší. Ovíjíme se! Líbali jsme se šíleně ve stavu beztíže. Nevím jak ona, ale já chvílemi viděl Všechno…

8 komentářů

Subscribe to comments with RSS.

 1. ondys said, on 31 srpna, 2019 at 14:26

  🙂 ))))))))))))))))))) Vrať mu peněženku, jestli se pouze neprobral s prstem v nočníku!

 2. Radimono Hovino said, on 2 září, 2019 at 15:54

  Díky za úpravu, Vladimíre.
  Dneska ráno mi kolega, který si od rána pouští zprávy ČT24 na netu, poněvadž je starosta obce a sleduje politickou situaci v práci, oznámil, že máme na baráku ostřelovače…, dělal si srandu, i když, kdo ví? Pak mi došlo, že i na Radiožurnálu, který mě budí, hlásili, že sám pan Prezident, přijede zahájit školní rok do školy, kam já chodil 8 let, volím tam a bydlím snad ani ne 50 metrů opodál. Bývala to přívětivá základní škola (za časů mých, ale pravděpodobně – spíše určitě i dnešních) a jistě i bude, doufejme. Vivat Miloš!

  • palosino123 said, on 2 září, 2019 at 18:00

   Dlouho se mluví o imigraci, fragmentaci společnosti, roztodivných důsledcích globalizace. Utilitarizmu od školy, k aroganci mládí bez výchovy až režimu, který pamatuji z mých mladých let. Bez vazeb do veřejného prostoru. Ve středním věku vymývání mozků v produktivní sílu, po dožití v bídě? Demagogie, žvásty, kecy, vzrůst víry v konspirační teorie, útěky do privátů bez vlastních světů, ale s televizí, dnes už Internetem. Ghetta nás bílých.

   Potlačování emocionální invence a volnosti, nedostatek bytů pro založení rodin mladými lidmi? Zotročení zadlužením? Místo toho nám cpete zástupná témata jako LGBT? Ve vleku globálních, korporátních i americkejch zdegenerovanejch patternů? Snad jsme Evropa? Alespoň ta východní!

   Reálná subverze? Koho proti komu? Hybridní války? Bohatí proti chudým? Chytří a nadaní proti méně nadaným? Vzestup Číny a Indie? Jsme hodně vzdálené civilizace. Nevím, bát se více Spolčení hlupců na západě, vlastních blbů, naprosto odlišných predátorů východu…?

   Co měl říci ten pan Prezident v 1. třídě? Nepřísluší mi hodnotit…, ale třeba: Děti, tohle je Vaše škola, buďte hodný a pilně se učte (děti v 1. třídě nerozumí slovu zvídavost, ony bytostně takové jsou)…, poslouchejte paní učitelky.
   Koukal jsem na záznam. Vím, že toho máte moc a Vaše zdraví není nejlepší, ale mohl jste být více…, třeba jako, děda šašek nebo klaun. Tomu Vašemu proslovu ty maličký nemohly rozumět. Prosím, přemýšlejte o tom.

   Je 1. školní den!

   Snad to u nás neskočí, jak srozumitelně, lapidárně popsala „česká hemingway-ka“ p. Pekárková v naprosto skvělém fejetonu:

   https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/pekarkova-mestecko-ve-kterem-nechcete-bydlet.A190901_153602_ln-zajimavosti_ele

  • ondys said, on 3 září, 2019 at 00:01

   🙂 ))))))))))))))))) Copak náš současný a neomylný profesor Zdeněk Nejedlý!

   • palosino123 said, on 3 září, 2019 at 08:09

    Zdenda by si mě vyfabuloval a pak nechal zastřelit…!
    Po půliltru Vodky bych si toho ani nevšimnul.

    Před prvním vstupem do týhle školy mi dodala odvahy již druhačka, mamka zpěváka Kluse…
    Trocha centimentu, no…

 3. ondys said, on 4 září, 2019 at 16:46

  🙂 )))))))))))))))))))))))


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: