Vladimír Ondys – Z konce světa

PO KOM TA HOLKA FURT JE?

Posted in Pikant by ondys on Červen 3, 2018

Po kom ta holka furt je?

Po kom ta holka furt je?

Po kom ta holka furt je?

Po kom ta holka furt je?

Po kom ta holka furt je?

Po kom ta holka furt je?

12 komentářů

Subscribe to comments with RSS.

 1. ondys said, on Červen 4, 2018 at 13:01

  😯

  Akrobatka

 2. Radimono Hovino said, on Červen 16, 2018 at 11:53

  Peak…, no…, no! Operetka…

 3. aztli said, on Červen 18, 2018 at 01:34

  Takhle, Indie žádné vodní krizi nečelí, jelikož vody má zhruba stále stejně. Ale v době, kdy se tím, čemu se říkalo Indie, ubíraly oddíly Alexandra Makedonského, té vody bylo dost pro všechny. Jenže také žili dost skromně. A v té oblasti mohlo žít tak cca 40 milionů lidí. Dnes ale, v o dost menší Indii (bez Pákistánu, Bangladéše, Cejlonu, Bhútánu, Nepálu a části, co zabrala Čína) na menším území asi jedna miliarda a 300 milionů a navíc se shlédli v evropském způsobu života, čili o dost neskromně. Tak samozřejmě voda v tomto počtu neskromných obyvatelů nemůže stačit, ale ne proto, že by jí od dob Alexandra na tomto území ubylo. Takže za krizi si mohou leda tak sami. Ta trochu mi to připomíná slova jednoho zeměměřiče, že umí akorát prcat a prát se, pravil před 30 lety. Tak pak mají pochopitelně „krizi“. Čili nejedná se o vodní krizi, ale rozmnožovací krizi.

  • ondys said, on Červen 18, 2018 at 10:23

   🙂 Dnes už ani Evropané, kteří skoro neprcají kvůli vejrání do mobilních telefonů, si nemůžou dovolit spláchnout spoustou pitný vody každý hovno i vychcání, kapitáne, nebude trvat dlouho a vzniknou krvavý řeže o obyčejnou vodu…
   😦 Lidí je prostě moc a ubývají všechny zdroje potřebné k jejich bohapustýmu plejtvání.

 4. aztli said, on Červen 20, 2018 at 01:48

  Tak když ta nádrž vyschne, bude to vlastně ve stavu před vltavskou kaskádou a voda poteče klikatě v kaňonovitém korytě, jako za starých časů. A když začne vytrvale pršet, bude voda sahat až k úpatí Vítkova a k Balabence. Nic nového. Jen málokdo dnes ví, že třeba po Národní třídě, Na Příkopech a Revoluční bylo říční rameno, kde ještě docela nedávno proplouvaly lodě a podobně v Karlíně. V tom korytě těsně pod úpatím Vítkova, co je dnes Pernerova ulice, sbírali oblázky do praků husité, co čekali na lišku zrzavou. A v tomhle bývalém říčním korytě, které se může kdykoliv znova naplnit i bez ohledu na nějaké umělé stěny, postavili pošetilí developeři The Dock a River City. Až přijde voda, bude tohle všechno pod vodou do výšky mostovky Libeňského mostu. Asi spoléhají na tu vodní krizi.

 5. palosino123 said, on Červen 23, 2018 at 14:06

  Sou songy, ke kerym neni co rici…
  Jěště to jde…

  • ondys said, on Červen 23, 2018 at 15:06

   🙂 )))))))))))))))) Ale jo, levicovej kolego: Tenhle druh nemusím poslouchat! Pokud něco jenom s kytarou, tak třeba stokrát raději Kurta:

  • palosino123 said, on Červen 24, 2018 at 15:30

   No jo…, no…, sakra zas se nemůžu přihlásit. Teď mi to napsalo, že jsem tady příliš dlouho…, kurva, bojuje se za kdejakou píčovinu, a na nás pomalu starce každej sere…

 6. Palosino Čermák said, on Červenec 7, 2018 at 14:54

  No jo, no jo.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: