Vladimír Ondys – Z konce světa

Rockeři lákají cyklisty na fest v Roudníkách – Roman Nešetřil

Posted in Romanův šuplík by ondys on Květen 13, 2013

Ahoj, srdečně Vás zvu na rockový fesťák Rock Na Můstku, který spolupořádám. Koná se tuto sobotu, tedy 18. 5. cca od 12.00 na louce v Roudníkách. Hraje 6 kapel, vstupné se nevybírá, kapely si vyberou do klobouku dobrovolný příspěvek. Přijet můžete autem (parkování zdarma), na kole, autobusem (spojení viz přiložený článek). Je možné si na louce postavit stan a přespat nebo jen ve spacáku pro ty otužilejší. Pivo Březňák, klobásky, grilování, gulášek…tak ještě aby nám vyšlo počasí, ale máme pivní stany, kde se můžete chovat.
Těší se na Vás Romča Nešetřil

Malý severočeský Woodstock bude již v sobotu 18. května a zadarmo.
ROUDNÍKY | Jeden z prvních počinů letošní sezony venkovních festivalů připravila parta nadšenců z vesničky Roudníky nedaleko vznikajícího jezera Milada na pomezí teplického a ústeckého okresu.
„Vloni jsme si vyzkoušeli menší koncerty a měly úspěch, proto jsme se rozhodli uspořádat festival na louce,“ říká Jan Galáš, jeden z organizátorů. Na akci, která má název Rock Na Můstku, se podařilo získat šestici kapel. „Všichni hrají zadarmo, proto i vstup na fesťák je volný. Kapely si budou moci vybírat do klobouku dobrovolné příspěvky,“ doplňuje Lukáš Bažant. Baskytarista a zpěvák skupiny Modlanská skládka se k organizačnímu týmu připojil po loňských úspěšných koncertech.
Kromě punkerů z Modlan na festivalu zahrají zkušení undergroundoví matadoři Ryba v pasti či bořislavský hardcore punk Mizefsy. Mladou vlnu zastupují teplické kapely The Seegers a Horny Evils. „Na závěr zahrají Gravetherapy z Hrobu. To je dost hustej nářez,“ slibuje Bažant. Program začíná v sobotu 18. května již od 13.00 hodin. „Protože Roudníky leží na cyklostezkách, doporučujeme, aby diváci přijeli na kole a vzali si sebou spacáky nebo stan,“ upozorňuje Galáš. Z Ústí nad Labem do Roudníků zajíždí linka MHD číslo 12, z Teplic se dá jet do Modlan linkou 121, odsud je to do Roudníků asi dvacet minut pěšky. „Pro případ nepříznivého počasí máme připraveny velké stany a o občerstvení nebude nouze,“ láká Galáš.

Program Rock Na Můstku:
sobota 18. 5. Roudníky
13.00 Horny Evils (grunge/Teplice)
14.30 Mizefsy (hardcore, punk/Bořislav
16.00 Ryba v pasti (underground/Teplice)
17.30 The Seegers (punk/Teplice)
19.00 Modlanská skládka (hardrock, punk/Modlany)
20.30 Gravetherapy (hardcore, punk/Hrob)
závěr rockotéka.
Časy jsou orientační a bez záruky.

Spojení:
MHD Teplice č. 121 od hlavního nádraží do Modlan: 12.17, 14.57, 17.37
MHD Ústí nad Labem č. 12 z Mírového nám.: 13.01, 15.01, 19.01

rock4

11 komentářů

Subscribe to comments with RSS.

 1. ondys said, on Květen 13, 2013 at 22:03

  😯

  • Viva said, on Květen 21, 2013 at 23:23

   Dík za pozvání do minulosti 😆

   • ondys said, on Květen 22, 2013 at 00:16

    😉 Pravda je mnohem prostější, milá Vivo, visí to tady bez povšimnutí od třináctého a mně se pomalu načítá přeplněná stránka, tak jsem zavěsil sem tu smutnou zprávu s písničkou. 🙄 Do šestýho to zase bude hrůza s internetem a poštou na mým počítači.

    • Mimoza said, on Květen 22, 2013 at 12:12

     Já si teda povšimla a přečetla a přestože je to na louku v Roudníkách, co by šutrem dohodil, pravděpodobnost, že se festivalu zúčastním, byla tak jedna ku triliónu.
     Jen jsem si pomyslela, že má ten Roman pěkné koníčky, psaní, muziku a hlavně ty kočky! 🙂 A že se pořadatel nepochlubil jak ten outdoorovej mejdan dopadl?

     • ondys said, on Květen 22, 2013 at 12:25

      :))))))))))))))))) A to se u mne v pondělí zastavil, milá Mimozo, 😆 taky jsem se mohl zeptat, ale voba zrovna řešíme 😛 veliký přesuny… 😯 Mne to čeká už zítra a pak mi bude fuk brajgl ve městech, až 😦 kolektivisti společensky příkladně polezou s rambajzem zpátky na stromy!

      • Mimoza said, on Květen 22, 2013 at 12:42

       Tak jo, milý kovboji, na Vašem místě už bych měla cestovní horečku a natěšená nemohla poslední dny dospat. Hlavně doma nezapomeňte nic důležitého, jako třeba zuby v kelímku na umyvadle.
       Já jsem tak strašně zvědavá a těším se na nové zprávy a drby a fotky. 🙂

       • ondys said, on Květen 22, 2013 at 12:54

        :))))))))))))))))))) Otázkou je, milá Mimozo, jestli mi bude rozumět 😆 moudrá většina, poněvadž se budu učit řehtat, bečet a mečet, možná i kvokat a gagat, abych si mohl 😛 občas popovídat, když mi nebude stačit šum v korunách stromů nad srubem. :))))))) Krvežíznivě štěkat jsem se už naučil od udatnýho starouška!

  • ondys said, on Květen 21, 2013 at 17:36

   😉 Tak si to užijte, zase jsem vořezanej a to se nedá, aby jeden nevyletěl z kůže!

   • Pavel said, on Květen 22, 2013 at 00:51

    Jsme smrtelni, muzika nesmrtelna, Vlado.

    • ondys said, on Květen 22, 2013 at 06:37

     😉 Klidně bych zašel mnohem dál, Pavle, s tím, že i vítr může vyloudit úžasné tóny třeba v korunách stromů, nebo v písečných dunách na poušti, pokud lidi omrzí hudba se vším, co není k sežrání, a nechají dunět jenom prázdné hlavy ve zbytečné a děsivé nenasytnosti…


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: