Vladimír Ondys – Z konce světa

Kolik socialistických andělů může tancovat na špičce jehly?

Posted in Krátce by ondys on Listopad 1, 2008

 Je to docela legrace v tom našem průmyslovém ghettu při pohledu na podivně zvolené i dosazené s úrovní arogantních státních správců, kteří si hrají na pány životů nad většinou s mentální úrovní nevraživých čeledínů a děveček, na hodně zanedbaným statku. Domnívám se, že pokud bychom žili v normálním systému a brali normální plat, místo kapesného z lásky k socialismu, podobné úvahy by už dávno ztratily smysl. I kdyby se jeden rozkrájel snahou, stejně to nikam nevede! Měli bychom být vděčni soudruhu profesorovi za „pravicovou“ stranu, která si tak nesobecky libuje v státním socialismu! Kam se hrabe socan Havel, tohle už je na Nobelovu cenu! V zájmu Malých bratrů by si všichni po(b)litici a socanští byrokrati měli nechat instalovat kamery do svých kanclů, aby se kdokoli na internetu mohl podívat, jak naplňují pracovní čas za prachy všech daňových poplatníků, když si v údajném zájmu celku se sebevražednou láskou k systému vpálili kulku do hlavy podle Orwella, aby se zbavili svého nedokonalého člověčenství a stali se mocenskou součástí lidu. A čtyřicet procent voličů v posledních volbách jenom demonstrativně akceptovalo známou českou levicovou schízu: Mluvit o zájmech celku a myslet především na vlastní kapsu!

2 komentáře

Subscribe to comments with RSS.

  1. Anna Šochová said, on Listopad 3, 2008 at 11:12

    Milý Vladimírku, ať počítám, jak počítám, pokud na té špičce jehly tancuje Sexymozek, vejde se tam jenom on, protože jiného vedle sebe nesnese. A to ani na jehle čínské, která je tupá v jakékoliv velikosti. Protože ta nesnášenlivost je podobná u dalších šikulů, potřebujeme na jejich tanec celé balení. A pak na ten zbytek stačí už jedna tlustší…

  2. ondys said, on Listopad 3, 2008 at 14:29

    Je věčná škoda, že andělé nemají řiť z titulu své boží dokonalosti, jeden by poradil zbylým, ať se nejúspěšnějšímu s českou vstřícností nacpout do prdele při jeho dobovém tanečku a všichni voliči pak můžou s láskou k pokroku volit zas jedinou Velkou stranu, stejně nepocítí podstatný rozdíl, a nerušeně dál konzumovat. 🙂 Tak to u nás chodí, milá Witch.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: